Dökme katı malzeme kullanma ve işlemede ekipman ve tesis bileşenleri gelişimi ve üretiminde dünya lideri olan İtalyan WAMGROUP 2008’den beri kendi yan kuruluşu ile Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Kütahya’da bulunan, WAM EURASIA sadece Türkiye ve çevresindeki Avrasya ülkelerinde WAMGROUP ürün çeşitlerinin dağıtımından sorumlu değil, ayrıca Orta Doğu ve Avrasya için Grubun üretici kuruluşudur.

WAM EURASIA’nın amacı çeşitli endüstrilerdeki farklı ihtiyaçlara yönelik, endüstriyel kalitede uygun fiyatlardaki ürünlerle geniş bir müşteri tabanı oluşturmaktır. Mesleki bilgi, kapsamlı hizmet, büyük miktarda malzeme ve yedek parça stoku ile desteklenen sürekli tedarik vasıtasıyla WAM EURASIA, müşteri memnuniyetini her geçen gün daha fazla sağlamaktadır.

Katı akışkanların kontrolü, depolanması, taşınması ve silo ekipmanları ile siz değerli iş ortaklarımıza Wamgroup ürünleri ve sair yedek parça ihtiyaçlarınızda iş ortaklarımıza hizmet vermek amacı ile sektörde faaliyetlerine hızla devam etmektedir.

Desteğimize İhtiyaç Duyduğunuz Anda Sizlerleyiz...

Hizmet kalitemizi artırmak adına internet sitemizde çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.